Новини

Єдина родина України!

6 жовтня військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба долучилися до Всеукраїнського заходу «Єдина родина України» родин загиблих воїнів під гаслом: «Біда нас не зламала. Біда нас об’єднала» під патронатом Харківської обласної державної адміністрації та Харківського обласного комісаріату та взяли участь в урочистостях на «Алеї Слави» на 18-му Харківському цвинтарі, де поховані 50 загиблих воїнів України.

Всеукраїнські заходи вже пройшли почергово в Чернігові, Тернополі та Овідіополі Одеської області. У 2018 році прийшла черга Харківщині приймати у себе рідних українських Героїв та подякували їм за мужність та героїзм їх синів, чоловіків, батьків та братів. На «Алеї Слави» зібралися сім’ї загиблих Героїв з усієї України, учасники АТО, ООС, волонтери та небайдужі люди – справжні патріоти України.

В рамках заходу відбулось відкриття Стели Героям АТО та ООС на «Алеї Слави», молебень за загиблими, присутні віддали традиційні військові почесті, вшанували загиблих героїв хвилиною мовчання, поклали квіти на могили загиблих Героїв.

Низький уклін всім сім’ям, які втратили в цій війні своїх рідних та близьких!

Ланцюжок добра триває !!!

Слава Україні!

Попередній запис

В університеті святкують День працівників освіти

Наступний запис

Відбувся огляд-конкурс серед перших курсів «Першокурсник-2018»