Новини

«ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ – ЦЕ МИ»

– на цьому 13 лютого 2020 наголосив віце-прем’єр міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба під час робочого візиту до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Спільно з керівництвом університету на чолі з начальником навчального закладу генерал-майором Олександром Турінським Дмитро Кулеба ознайомився з навчально-матеріальною базою вишу. Окрім цього начальники факультетів та науково-педагогічні працівники провели для почесного гостя екскурсію по спеціалізованим навчальним класам, продемонстрували навчально-тренувальні комплекси вертольоту Мі -8МТВ та літака Л-39 «Альбатрос», ПЗРК Ігла, ЗРК Бук, Лазертег, продемонстрували новітні засоби АСУ та зв’язку. Найсучасніші тренажери, ґрунтовне методичне забезпечення освітнього процесу – все справило на візитера приємне враження.

Під час зустрічі з особовим складом університету Дмитро Кулеба розповів про перспективи євроатлантичної інтеграції України, розвиток стратегічного партнерства України із НАТО, участь Збройних Сил України в міжнародних військових навчаннях і розширення географії миротворчої діяльності України. В свою чергу військовослужбовці університету скористалися можливістю поставити власні запитання віце–прем’єр міністру України.

На завершення візиту Дмитро Кулеба високо оцінив плідну роботу усього колективу навчального закладу та подякував за впровадження в освітній процес євроатлантичних стандартів.

Попередній запис

Були ми там, куди нас кликав час

Наступний запис

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальних дисциплін “Історія України” та “Економіка”