Новини

Європейська делегація авіаційних журналістів відвідала навчальну авіаційну бригаду міста Чугуєва

02 серпня 2018 року європейська делегація авіаційних журналістів асоціації «EUROAVIA NEWS» з Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Мальти, Люксембурга та Італії, очолювана провідним науковим співробітником Державного музею авіації України Валеріємя Романенком, відвідала навчальну авіаційну бригаду міста Чугуєва з метою підготовки матеріалів для висвітлення в іноземних засобах масової інформації діяльності авіаційних частин Збройних Сил України.

Гостинно зустріли іноземних представників засобів масової інформації: командир частини полковник Вячеслав Глазунов та ТВО заступника командира частини з морально-психологічного забезпечення майор Володимир Ільченко. Під час заходу європейські журналісти мали змогу ознайомитись з історією та бойовим шляхом частини, загальними питаннями повсякденної діяльності авіаційної частини під час проведення активних польотів на аеродромі.

На завершення візиту всі учасники делегації відвідали їдальню та були в захваті від української військової кухні.

Делегація авіаційних журналістів висловила слова щирої вдячності на адресу керівництва частини за професійність, традиційну українську гостинність, відкритість для преси, насичений враженнями день та отримані позитивні емоції від приємного спілкування з військовими авіаторами.

Попередній запис

День Повітряних Сил Збройних Сил України в університеті

Наступний запис

Факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ - 25 років!