НовиниНовини Кафедри філософії

Ювілейна премʼєра театрального гуртка університету «Милі люди»

10 грудня 2019 року театральний гурток університету виступив на сцені ХНУПС із виставою «Смішні гроші» за мотивами однойменної пʼєси американського драматурга Рея Куні. На виставі були присутні курсанти різних курсів та факультетів, представники керівництва університету, офіцери та працівники ЗС України.

Цьогоріч «Милі люди» святкують свій невеличкий ювілей – 5 років заснування. За цей період особовий склад університету міг насолодитися грою різних складів театральної трупи, переглянувши пʼєси «Мина Мазайло», «За двома зайцями», «Ревізор» та «Примадонни». Нашими здобутками є призи та нагороди Міжнародного конкурсу мистецтв «Співограй». У перспективі ж – розширення географії виступів театрального гуртка та відстоювання честі університету на змаганнях творчих колективів України.

Своєю блискучою грою актори трупи «Милі люди» невпинно доводять, що курсанти ХНУПС, попри всі складнощі навчання та військової служби, можуть творчо розвиватися та дарувати естетичну насолоду. Тож зі святом, актори та художні керівники, успіхів вам і натхнення!

 

Попередній запис

ХV Міжнародний турнір памяті Івана Микитовича Кожедуба з гирьового спорту

Наступний запис

Оновлення матеріально-технічної бази кафедри метрології та стандартизації