Новини

З Днем народження, тебе – рідний університет!

12 листопада – особлива дата в житті Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба!

Саме в цей день, 87 років тому, з формуванням у місті Чугуєві одного із найстаріших військових навчальних закладів, що були розташовані на території нашої держави, – 9-ї військової школи льотчиків та льотчиків-спостерігачів, було розпочато героїчний літопис нашого університету.

З нагоди Дня народження університету відбулася урочиста зустріч колектив вишу, його випускників майже усіх попередніх років, ветеранів та поважних гостей. В ході урочистостей, в дружній, доброзичливій атмосфері присутні згадали історію альма-матер, поділилися досягненнями університету та розповіли про сучасні методи навчання майбутніх офіцерів з урахуванням особливостей сьогодення.

Під час урочистих зборів, у повністю заповненій глядацькій залі клубу університету, багато слів було сказано про досягнення та успіхи нашого навчального закладу

– До урочистої дати університет підійшов у якості одного з лідерів країни у сфері військової науки. У цьому році ми запровадили нові стандарти вищої військової освіти, повністю змінили систему підготовки та навчальні плани за кожною спеціалізацією; відбулася зміна пріоритету підготовки в напрямку забезпечення стійких практичних загальновійськових та фахових навичок. Університет щороку дає путівку в життя сотням високопідготовлених спеціалістів, які зміцнюють авіаційний та протиповітряний потенціал нашої держави – зазначив начальник університету генерал-майор Андрій Алімпієв.

За досягнення у своїй діяльності кращі військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та ветерани були заохочені відзнаками Міністра оборони України, начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України, Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України та начальника університету.

А спеціальний гість університету – заслужений Ансамбль пісні і танцю Збройних Сил України подарував присутнім яскраву концертну програму, під час якої пролунали українські класичні композиції, патріотичні пісні, популярні твори в сучасній обробці.

Завершилось свято традиційним виконанням оркестром університету музичного символу нашого вишу, – маршу “З ім’ям Кожедуба”.

Попередній запис

Хеді Ламарр. Кінодіва та винахідник

Наступний запис

День відкритих дверей