Новини

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, УКРАЇНО!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи, праці та захисту Батьківщини.
З нагоди Дня Незалежності України, Дня Державного Прапору України та Дня визволення Харкова від нацистських загарбників в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася низка заходів.
Напередодні свят кращі військовослужбовці університету були заохочені державними та відомчими нагородами і відзнаками на урочистих зборах з нагоди Дня державного прапору України та Дня незалежності України. А вже вечорі, 23 серпня, на підтримку флешмобу, який запропонував Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський, головний навчальний корпус університету замайорів кольорами Державного Прапору України, що стало приємною несподіванкою для мешканців та гостей нашого міста. Ми впевнені, що національні кольори, які відтепер щовечора будуть освітлювати наш виш, ще раз підкреслять рівень патріотизму, національної свідомості та гордості українців за свою Державу!
Традиційно активну участь керівний та особовий складу університету взяв у заходах з нагоди Дня визволення Харкова від нацистських загарбників, та в урочистостях, присвячених Дню Державного Прапору України та Дню Незалежності України, які проходили у Харкові. Але ця патріотична хвиля не обмежилася кордонами території університету та міста. Так, військовий оркестр нашого вишу вже вкотре у цьому році з успіхом виступив в районі проведення Операції об’єднаних сил та забезпечив святковий настрій не тільки захисників України, але й зміцнив впевненість мешканців Краматорська та Часового Яру у єдності Країни та у нашій неминучій перемозі над ворогом!
Хай квітне наша Україна!
Зі святами!

Попередній запис

Привітання начальника університету с державними святами нашого народу – Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!

Наступний запис

Робочий візит начальника управління фізичної культури і спорту Збройних Сил України