Новини

З Днем захисника України!

З Днем захисника України

Товариші генерали, офіцери, сержанти, солдати,
працівники Збройних Сил України!
Шановні ветерани!

Щиросердечно вітаю Вас з Днем захисника України!

У цей день український народ з глибокою повагою вшановує мужність, доблесть і самовіддане служіння Батьківщині багатьох поколінь захисників України.

Незламний бойовий дух та героїзм проявили військовослужбовці Збройних Сил України і представники інших військових формувань під час захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави в ході проведення антитерористичної операції на Сході України.

У пам’яті українського народу назавжди залишаться подвиги воїнів-авіаторів, військовослужбовців зенітних ракетних, радіотехнічних військ та інших родів військ Повітряних Сил, які прийняли на себе перший удар проросійських терористів, стійкість і віра в Перемогу особового складу зведеного загону Повітряних Сил Збройних Сил України.

Символом героїзму та жертовності в новітній історії України стали імена наших бойових побратимів – 34-х військовослужбовців Повітряних Сил Збройних Сил України, які віддали своє життя за наше з вами право жити у вільній європейській державі.

Від імені військової ради Командування Повітряних Сил Збройних Сил України висловлюю слова щирої вдячності кожному солдату, сержанту, офіцеру та генералу, працівникам і ветеранам Збройних Сил України за вірність військовому обов’язку, самовідданість у службі та повсякденній роботі.

З нагоди Дня захисника України бажаю всім міцного здоров’я, миру і злагоди, наснаги та нових звершень у справі зміцнення боєздатності Повітряних Сил Збройних Сил України!

Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України
генерал-лейтенант С.С.ДРОЗДОВ

Попередній запис

ІІІ Міжнародна професійна спеціалізована виставка “Освіта в Україні. Освіта за кордоном”

Наступний запис

Урочисте шикування з нагоди Дня захисника України