Заходи в університетіНовиниНовини творчої діяльності

З ім’ям Кожедуба

8 червня на Сумщині відзначали 95 річницю з дня народження видатного сина українського народу, уславленого льотчика-винищувача, неперевершеного аса Другої світової війни, маршала авіації, тричі Героя Радянського Союзу Івана Микитовича Кожедуба.

Не могло це свято обійтись без курсантів нашого університету, які з гордістю називають себе «кожедубівці».

З самого ранку спадкоємці бойових традицій славетного маршала взяли участь в урочистих заходах по вшануванню пам’яті Івана Микитовича.

Урочистим маршем, з гордістю в серцях пройшов однострій курсантів біля музею І.М.Кожедуба, що знаходиться в будівлі технікуму (м.Шостка) де навчався майбутній герой українського народу.

Спільно з представниками органів місцевого самоврядування було покладено квіти до пам’ятників аса другої світової війни.

Приємною і неоціненною можливістю стало відвідування пам’ятних, історичних місць пов’язаних з життям Івана Микитовича. Це і музей в м.Шостці та с.Ображиївка, спілкування з племінницею Валентиною Олександрівною, ветеранами війни.

Незважаючи на втому від довготривалого переїзду з Харкова до Шостки «кожедубівці» з задоволенням відвідали краєзнавчий музей та ознайомились з історією краю де ніколи не забудуть героїчні вчинки славетного сина українського народу І.М.Кожедуба.

Пишаймося нашими героями! Слава Україні. Героям слава.

Попередній запис

Робота розпочата

Наступний запис

Льотний факультет: якщо хочеш з небом розмовляти на ти - ми чекаємо!