НовиниНовини творчої діяльності

З Міжнародним днем прав жінок та миру

Справжнє свято весни, любові та краси відбулося в глядацькій залі клубу університету, де для всіх жінок вишу з нагоди Міжнародного жіночого дня пройшли святкові заходи.

Понад 700 жінок, серед яких офіцери, військовослужбовці військової служби за контрактом, курсанти, студенти та працівники Збройних Сил України, зібралися у затишній глядацькій залі клубу університету. Привітати жінок зі святом прийшли представники командування університету та факультетів, місцевих органів самоврядування, керівники громадських організацій, ветерани Збройних Сил.

Кращі жінки – військовослужбовці, працівники Збройних Сил України та студенти були заохочені грамотами та подяками за сумлінне виконання службових обов’язків.

Подарунком для жінок став святковий концерт Великого академічного Слобожанського ансамблю пісні і танцю. Своїми видовищними виступами, різноманітними номерами, професійністю та емоційністю справжні майстри сцени зачарували жінок університету. Колоритні українські пісні та національні танці знаходили відгук глядачів та щедро нагороджувалися оплесками всіх присутніх.

Святковий концерт закінчився, залишаючи в серцях жінок добру згадку про зустріч зі творчістю  справжніх митців та справжній весняний настрій.

Попередній запис

Незважаючи на холоди і хуртовину, усе прогресивне людство готується до зустрічі першого весняного свята – Жіночого дня

Наступний запис

Застосування сучасних інформаційних технологій – запорука успішного виконання бойових завдань