НовиниНовини Кафедри філософії

З Шевченком у серці

5 березня 2019 р. курсанти університету взяли участь у Міжвузівській науково-практичній конференції, присвяченій 205-й річниці з дня народження Т.Г. Шевченка “Гуманістичні ідеї в творчості Т.Г. Шевченка”, яка проводилася у Харківському національному медичному університеті.

Мета науково-практичній конференції – залучення студентської молоді до культурної спадщини і національно-історичних традицій і цінностей українського народу, активної науково-дослідної діяльності, участі у вирішенні наукових і творчих завдань, розширення контактів студентів.

Організаційним комітетом конференції була відзначена активна участь команди університету у складі курсантів радіотехнічного і льотного факультетів: Артема Войчука, Дмитра Масленникова, Анни Голінської, Владислава Канівецького. За результатами науково-практичної конференції курсант Артем Войчук був нагороджений грамотою.

Підготовку і участь курсантів університету у науково-практичній конференції забезпечувала старший викладач кафедри філософії, кандидат філософськи наук Ірина Дятлова.

Попередній запис

Даруйте Жінці щастя і любов…

Наступний запис

Українці в локальних війнах та збройних конфліктах ХХ ст.