Новини

ЗА ПЛЕЧИМА – НАША БАТЬКІВЩИНА!

Герої поміж нас, Герої новітньої доби, що встали не вагаючись на захист рідної країни, розуміючи лише одне, що ЗА ПЛЕЧИМА – НАША БАТЬКІВЩИНА!

Командир 531 навчальної групи, старший  сержант факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони університету Ігор БУТОВ– майбутній ВАРТОВИЙ НЕБА. Раз і назавжди зробив життєвий вибір стати професійним військовим та неодноразово доказав свою відвагу та любов до Батьківщини, виконуючи небезпечні завдання під час гарячої фази протистояння військ на Сході України.

Так сталося, що у Ігоря із близьких родичів є тільки молодша сестра. Тож доля навчила його бути захисником спочатку своєї родини, а потім – нашої країни. Уклавши контракт зі Збройними Силами України, Ігор підтвердив свій намір захищати Україну аж до самої перемоги над підступним, підлим ворогом. Саме тоді він твердо вирішив стати офіцером Збройних Сил України і, закінчивши навчання за програмою базового рівня у 202 центрі підготовки сержантського складу, вступив до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Сила волі, мужність, стійкість, принциповість – ці складові характеру старшого сержанта допомагають йому сумлінно і з ініціативою виконувати службові обов’язки та бути справжньою опорою командирів. Працюючи за принципом «навчи, а потім вимагай», знаходити підхід до кожного військовослужбовця.

Не залишається він й осторонь спортивного життя університету, а саме є капітаном команди факультету з воєнізованого кросу, яка неодноразово виборювала призові місця серед команд інших факультетів.

За проявлену відвагу та героїзм під час участі в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей старший сержант Бутов І.П. нагороджений:

відзнакою Президента України „За участь в антитерористичній операції”,

відзнакою начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України – нагрудним знаком „ Учасник АТО”,

відзнакою Міністерства оборони України – нагрудним знаком «Ветеран війни – учасник бойових дій».

Попередній запис

ВЧОРА – МРІЯ, СЬОГОДНІ – МЕТА, ЗАВТРА – РЕАЛЬНІСТЬ!

Наступний запис

СПРАВЖНІЙ ПРОФЕСІОНАЛІЗМ – ЦЕ НЕВПИННИЙ РУХ ВПЕРЕД!