НовиниНовини ВКСС

«Заборонений…»

Напередодні курсанти 2 курсу Військового коледжу сержантського складу відвідали кінотеатр «БОММЕРЪ», де переглянули кінофільм «Заборонений» про історію життя і боротьби Василя Стуса.

Перегляд фільму «Заборонений» про видатного українця Василя Стуса показав курсантам страждання української культури на прикладі літератури в часи, що в історії України називаються «Розстріляне Відродження». Стрічка не є документальною, тому інформація передавалася глядачеві цікаво, с метафорами та аналогіями, що викривали усі проблеми, котрі хотів підняти режисер. Також було показано, чому саме народ України прагнув власної волі та незалежності, висвітлено агресію російського народу щодо інших слов’янських націй на прикладі вторгнення збройних сил СРСР до країн Прибалтики.

Курсанти переглянули стрічку та ще раз для самих себе впевнилися, за що саме та проти чого йде боротьба українського народу вже понад сторіччя. Кожна сцена захоплювала військовослужбовців правдивістю показаних подій. Усі глядачі оцінили фільм «Заборонений», як гарну стрічку, таку, яку потребує нація.

Задоволені переглядом військовослужбовці збагатили свої знання про події та настрій того історичного періоду, що позитивно вплинуло на самоідентифікацію самих себе, як представників української нації с багато сторічною історією та культурою, що не була знищена, не зважаючи на будь-які зусилля  ззовні  саме  завдяки таким творчим патріотам, як Василь Стус та всі інші  відомі  та невідомі  дисиденти та шестидесятники, що поклали свої життя за націю та ії культуру.

 

 

Попередній запис

Бібліотека – світ нових можливостей

Наступний запис

STOPBullying