Історія розвитку кафедри психології та педагогіки

Кафедра психології та педагогіки створена у 1993 році у складі Харківського військового університету.
Кандидат історичних наук, доцент полковник Беседін О.М.

полковник
Беседін О.М.

Начальником кафедри було призначено кандидата історичних наук доцента полковника Беседіна О.М. До складу кафедри психології та педагогіки увійшли науково-педагогічні працівники кафедр суспільних наук Військової інженерної радіотехнічної академії ім. Л.О.Говорова, Харківського вищого військового командно-інженерного училища ракетних військ ім. М.І.Крилова та Харківського вищого військового авіаційного училища радіоелектроніки.

Колектив кафедри, 1993 р.

У 1998 році науково-педагогічний колектив кафедри поповнився викладачами кафедри історії та права і кафедри філософії Харківського військового університету. Начальником кафедри був призначений кандидат психологічних наук доцент полковник Ліпатов І.І. На кафедрі розпочато підготовку науковців в очній ад’юнктурі Харківського військового університету.

Кандидат психологічних наук, доцент полковник Кислий В.Д.

полковник
Кислий В.Д.

З 2004 року кафедра психології та педагогіки продовжує діяльність у складі реформованого Харківського університету Повітряних Сил. Розпочато підготовку офіцерів для структур виховної роботи первинної ланки: роти, батареї, ескадрильї.

З 2005 року кафедру психології та педагогіки очолив кандидат психологічних наук доцент
полковник Кислий В.Д.

Колектив кафедри, 2007 р.
Широбоков Ю.М.

полковник

Широбоков Ю.М.

З 2007 році на кафедрі організовано проведення курсів підвищення кваліфікації офіцерів структур виховної роботи.

У 2008 році на посаду начальника кафедри призначений кандидат психологічних наук доцент полковник Широбоков Ю.М.

У 2012 році кафедра розпочала підготовку курсантів за спеціалізацією «Виховна та соціально-психологічна робота у підрозділах, на кораблях (за видами Збройних сил)».

Колектив кафедри, 2010 р.
Кротюк В.А

полковник
Кротюк В.А.

З 2016 року кафедру психології та педагогіки очолює кандидат філософських наук доцент полковник Кротюк В.А.

Кафедра психології та педагогіки є базовим структурним підрозділом університету, здійснює навчальну, методичну та наукову діяльність, проводить військово-наукову роботу з курсантами. Кафедра є випусковою для фахівців з морально-психологічного забезпечення військ (сил).

Використовуючи практичний досвід, набутий в ході проведення антитерористичної операції, науково-педагогічні працівники кафедри ведуть роботу з: викладання навчальних дисциплін курсантам і слухачам університету за профілем кафедри; підготовки фахівців з морально-психологічного забезпечення для підрозділів Повітряних Сил Збройних Сил України; психологічної підготовки військовослужбовців на всіх видах курсової підготовки в університеті; психологічного консультування та психологічної допомоги військовослужбовцям та членам їх сімей.

Останні новини кафедри психології та педагогіки