Новини

Заключний етап підготовки майстер-інструкторів університету за програмою DEEP

Відповідно до Дорожньої карти за програмою DEEP–Україна в університеті проводиться програма підготовки майстер-інструкторів. Цей процес поділяється на три етапи. Перший етап був проведений наприкінці минулого року. Його головною метою був теоретичний курс з розробки навчальних планів та впровадження сучасних методик навчання в освіту професійних військових згідно стандартів НАТО. Кожному викладачу було запропоновано підготувати індивідуальне завдання. Другий етап закінчився у квітні цього року, метою якого була перевірка вже набутих теоретичних знань та їх застосування в інструкторсько-методичних заняттях.

З 17 – 21 вересня 2018 року відбувся третій етап, який є останнім в програмі з підвищення кваліфікації представників професорсько-викладацького складу. В університеті з візитом перебували експерти НАТО – Мері Роуз МакКаллі, професор Національного університету оборони США та Ірина Лисичкіна, доцент, завідувач кафедри філології, перекладу та мовної комунікації Національної академії Національної гвардії України.

В ході зустрічі були проведені інструкторсько-методичні заняття, кожним майстер-інструктором університету. Програма DEEP допомагає взаємодіяти установам та педагогам, що мають доступ до новітніх методів навчання та підтримує їх зусилля з розвитку критичного мислення під час навчання. Семінари програми сприяють поліпшенню програми підготовки сержантсько-старшинського складу за стандартами НАТО, навчанню викладацького складу, розробкам сучасних програм навчання, програмам переходу до дистанційного навчання військових фахівців.

Зустріч пройшла в дружній конструктивній обстановці. Усі викладачі отримали сертифікати, за результатами успішного проходження семінарів  з підвищення кваліфікації представників професорсько-викладацького складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

Фахівці з морально-психологічного забезпечення підвищили кваліфікацію в університеті

Наступний запис

Кожедубівці вперше прийняли участь в «LASER RUN – СITY TOUR»