НовиниНовини ІАФНовини кафедри фізики та радіоелектронікиНовини ППО СВНовини РТВ ППО

Запалюємо вогні науки на Всеукраїнській конференції

«Якщо ви володієте знанням – дайте іншим запалити свої світильники» – цими словами керувались курсанти університету Повітряних Сил, що 14 березня прийняли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фізика. Наука. Життя» на базі Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій.

Курсанти факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Броншвагер Євгенія, Карпова Олена та Барзак Богдан на пленарному засіданні розповіли про гіроскопи, їх принципи роботи та можливості подальшого розвитку технологій.

Інженерно-авіаційний факультет в обличчі Антонюк Карини та Міняйло Єгора розважав аудиторію дослідами з азотом та з незгораючими кульками у рамках доповіді про види теплообміну у системах охолодження.

Високий рівень підготовки продемонстрували курсанти факультету протиповітряної оборони сухопутних військ Овчаров Ігор та Вітколенко Іван у своїй дебютній доповіді про акустооптичні процесори.

Роботи були виконані та розраховані у науковому гуртку кафедри фізики та радіоелектроніки під керівництвом викладачів фізики Сергія Слабунова та Наталії Слабунової.

Дякуємо всім учасникам конференції за плідну працю та бажаємо невичерпної наукової наснаги та успішної реалізації креативних ідей!

Попередній запис

Життя присвячене країні

Наступний запис

St. Patrick's Day