Вчена рада університетуНовини

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

Напередодні відбулося планове засідання Вченої ради Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
Відкриваючи засідання голова Вченої ради – заступник начальника університету з навчальної роботи, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор, полковник Костянтин Васюта вручив диплом доктора наук професору кафедри озброєння військ протиповітряної оборони Сухопутних військ підполковнику Ясечку Максиму Миколайовичу.

Також голова вченої ради привітав науково-педагогічних працівників з нагоди отримання атестатів:
професора кафедри озброєння радіотехнічних військ доктора технічних наук, доцента полковника Таршина Володимира Анатолійовича;

професора кафедри радіоелектронних систем пунктів управління Повітряних Сил доктора технічних наук, доцента полковника Василишина Володимира Івановича;

доцента кафедри льотної експлуатації і бойового застосування літаків кандидата військових наук полковника Вовка Олексія Вікторовича;

доцента кафедри тактики радіотехнічних військ кандидата технічних наук полковника Ковалевського Сергія Миколайовича;

Ключовим питанням засідання постало обговорення стану виконання льотної підготовки курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил у 2020 році та заходів, які проведені з метою удосконалення льотної підготовки курсантів.

Надалі начальник факультету автоматичних систем управління та наземного забезпечення польотів авіації доповів про стан забезпечення якості підготовки військових фахівців на факультеті АСУ та наземного забезпечення польотів авіації. В доповіді йшлося про перспективи розвитку матеріально-технічної бази факультету з метою покращення підготовки майбутніх військових фахівців на факультеті.

Про затвердження форми та дизайну диплому ступеня доктора філософії Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та видачу дипломів ступеня доктора філософії та додатків до дипломів державного зразка випускникам ад’юнктури університету, що захистили дисертаційні роботи у 2020 році доповів заступник начальника університету з наукової роботи.

У числі розглянутих питань – ухвалення та рекомендація до друку низки навчальних і навчально-методичних посібників для підвищення якості та ефективності підготовки та дистанційного навчання курсантів (студентів) університету.

Попередній запис

ЛЕГКОЇ ВОДИ ТА ШВИДКИХ СЕКУНД!

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертацій!