Новини

Завдання військовим частинам Харківського гарнізону визначено

На початку квітня на базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулося підведення підсумків стану військової дисципліни та правопорядку, служби військ у Харківському гарнізоні за результатами роботи у І кварталі поточного року.

Захід відбувся із суворим дотриманням вимог вищого командування щодо недопущення виникнення та поширення серед особового складу коронавірусу СOVID-19. Тому більшість учасників службової наради взяли участь у підведенні підсумків в дистанційному режимі з використанням наявних засобів зв’язку.

В ході роботи посадові особи гарнізону, командири військових частин підбили підсумки ефективності діяльності щодо підтримання військової дисципліни та правопорядку у звітному періоді, ефективності виконання карантинних заходів, обговорили санітарно-епідеміологічну обстановку в Харківському гарнізоні.

Також було розглянуто актуальні питання підтримання боєздатності управління частин та установ гарнізону, підвищення якості виконання завдань з охорони важливих військових та державних об’єктів, приділено увагу питанням безпеки у кіберсфері.

За результатами наради було надано оцінку діяльності командирів (начальників) та визначено завдання на ІІ квартал 2020 року.

Попередній запис

Льотна практика військових пілотів

Наступний запис

Карантин: виклики і можливості