НовиниНовини Льотного факультету

Завдання – знищити наземні цілі противника

«На визначеній ділянці державного кордону України  противник зосередив потужні збройні формування з залученням авіації, яка в свою чергу постійно виконує спостережні польоти вдовж державного кордону. Не виключено проникнення на територію об’єктів бригади диверсійно-розвідувальних груп» – саме з такої ввідної розпочалися льотно-тактичні навчання на базі навчальної авіаційної бригади Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Мета – удосконалення бойової повітряної виучки та набуття досвіду курсантами 3-го та 4-го курсу льотного факультету ХНУПС, які, таким чином, закінчують льотну практику.

В ході навчань курсанти-льотчики відпрацюють практичні дії в складі ескадрильї:

виконання повітряної розвідки та знищення наземних цілей противника некерованими ракетами, а саме – умовної диверсійно-розвідувальної групи, що була помічена на робочій площі авіаційного полігону;

практичне виконання польотів транспортної авіаційної ескадрильї на ретрансляцію та десантування парашутистів, вантажів на позначений майданчик;

переліт літаків Л-39 та літака Ан-26 транспортної авіаційної ескадрильї на запасний аеродром з метою виконання практичних вправ щодо виводу з під удару з посадкою на оперативному (поза базовому) аеродромі та десантно-транспортному забезпеченні бойових дій.

Льотно-тактичні навчання покажуть рівень підготовленості льотного та курсантського складу до виконання бойових завдань за призначенням та вміння застосовувати практичні навички, отримані в ході льотної практики.

Нехай набутий майбутніми льотчиками досвід та бойова повітряна виучка завжди стоятимуть на захисті кордонів України!

Попередній запис

Закон і випадок

Наступний запис

Проведення курсів НАТО за програмою DEEP викладачами Академії Збройних Сил Словаччини