НовиниНовини наукової діяльності

Завершення П’ятнадцятої наукової конференції курсантів та студентів

23 травня 2019 року завершила свою роботу ХV наукова конференція курсантів та студентів Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

В ході роботи 11 секцій та 20 підсекції конференції, які працювали на факультетах та кафедрах університету, було представлено 595 наукових доповідей українською та англійською мовами. Більш ніж 500 курсантів та студентів, а також понад 200 наукових працівників університету протягом трьох днів обмінювалися думками відносно останніх розробок у військовій науці.

На конференції були обговорені наукові напрямки удосконалення елементів озброєння і військової техніки, шляхи отримання курсантами та студентами університету практичних навичок при модернізації навчально-матеріальної бази кафедр університету, створення тренажерів, програмних комплексів тощо. Були запропоновані конкретні шляхи активізації міжнародної діяльності наукових товариств курсантів і студентів, розробки перспективних інноваційних проектів.

Робота конференції відіграла значну роль у підвищенні методичної підготовки курсантів та студентів університету, розвитку у них наукового мислення і аналізу, набуття навичок самостійної наукової роботи.

При підведенні підсумків проведення конференції кращі доповідачі були заохочені командуванням університету та отримали почесні грамоти.

Бажаємо курсантам і студентам університету плідної праці у сфері підготовки військових фахівців, творчої діяльності з метою розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України!

Попередній запис

Розпочалася ХV наукова конференція курсантів та студентів

Наступний запис

Мальовнича Україна