НовиниНовини МВСНовини наукової діяльності

Завершення роботи XV міжнародної наукової конференції Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

11 квітня 2019 року завершила свою роботу міжнародна наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба “Новітні технології – для захисту повітряного простору”.

Конференція, що проходила протягом 10-11 квітня 2019 року, зібрала понад 760 учасників та представників більш ніж 63 військових частин, вищих навчальних закладів, наукових установ та підприємств міст Києва, Харкова, Вінниці, Львова, Одеси, Житомира, Дніпра, Чернігова, Запоріжжя, Хмельницького, Миколаєва, Кропивницького та ін.

У представлених на конференції доповідях було розглянуто актуальні питання щодо застосування новітніх технологій у сучасній військовій техніці, запропоновані нові рішення та нестандартні підходи до вирішення актуальних питань.

Участь в роботі наукової конференції широкого кола досвідчених вчених та практиків провідних науково-дослідних установ та вищих військових навчальних закладів України дозволить виробити спільні підходи у вирішенні існуючих проблемних питань підготовки, застосування та всебічного забезпечення військ (сил), визначити пріоритетні напрями подальшого розвитку Повітряних Сил Збройних Сил України.

На основі рішень та пропозицій, прийнятих на засіданнях секцій, рішенням конференції уточнені основні завдання з науки і науково-технічної діяльності університету на 2019 рік.

На підведенні підсумків відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам конференції.

Усім учасникам науково-практичної конференції бажаємо невичерпного натхнення у науковому пошуку та успішної реалізації нових креативних ідей!

Попередній запис

XV міжнародна наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Наступний запис

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, розділ «Бойове двоборство»