Новини

ЗАХИЩАТИ РІДНУ ЗЕМЛЮ – ЦЕ СВЯТА СПРАВА

Під час плеяди величних християнських свят робочий тиждень у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочався з дуже знакової події – з Божого Благословення, отриманого від предстоятеля Православної церкви України, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Відкриваючи зустріч, яка відбулась 07 жовтня 2019 року в клубі університету, заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення В’ячеслав Лук’яненко наголосив, що професіоналізм, вільне володіння зброєю та тактика є вагомими складовими успіху кожного військовослужбовця, але все ж таки Бойовий Дух, Віра в Бога, в Правду – це фундамент, на якому міцно стоїть успіх та життя кожного захисника Вітчизни.

Під час виступу глава Православної Церкви України зазначив, що в реаліях збройної агресії з боку Російської Федерації, держава докладає багато зусиль щодо об’єднання українського народу, тому церква повинна бути її духовною опорою. Церква покликана служити інтересам свого народу і спільними зусиллями робить все для того, щоб наша держава зміцнювала свої позиції, бо якщо ми будемо сильними – війна завершиться і в Україні запанує мир.

У форматі відкритого діалогу глава Православної Церкви України обговорив із військовослужбовцями актуальні проблеми суспільного життя, процес визнання Православної церкви України іншими помісними церквами та формування і відродження інституту військового капеланства.

У продовженні доброї традиції, яка склалася в нашому навчальному закладі, високі гості, на чолі з Блаженнішим Епіфанієм, епіскопом Харківським та Богодухівським Митрофаном, архієреями із Запоріжжя та Луганщини, відвідали культурне серце університету – музей історії авіації і ППО та громадський музей «Обереги музичної Харківщини».

Від імені начальника університету генерал-майора Олександра Турінського за вагомі зусилля в організації душпастирської опіки військовослужбовців Збройних Сил України, у духовне виховання українських воїнів, в розвиток мужності та вірності своїм обов’язкам, любові до Батьківщини, Блаженнішому Епіфанію вручено Відзнаку начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та пам’ятний подарунок.

Владико зі свого боку нагородив окремих військовослужбовців та працівників університету, подякував всім присутнім за духовну незламність та благословив на добре звершення свого служіння Українському народові, суверенітету та цілісності держави.

Попередній запис

Документальне кіно – просвітницька зброя

Наступний запис

Пограємо?