Новини

Захисники неба України відмітили своє професійне свято

З успішними результатами у навчанні та бойовій підготовці до чергової річниці Дня Повітряних Сил Збройних Сил України підійшов особовий склад установ та військових частин Повітряних Сил гарнізону.  З нагоди професійного свята у гарнізонному будинку офіцерів захисників неба України привітали представники  обласної державної адміністрації та міської ради, ветерани та інші поважні гості.

Від імені голови Харківської обласної державної адміністрації, Харківського міського голови та  начальника Харківського гарнізону було заохочено кращих військовослужбовців та працівників Збройних Сил України.

– Сьогодні Повітряні Сили відіграють провідну роль у забезпеченні національної безпеки нашої держави, є самим мобільним видом Збройних Сил, здатним до рішучих дій і виконання завдань за призначенням. Високий професіоналізм, незламний бойовий дух та вірність Військовій присязі сотні воїнів-авіаторів, військовослужбовців зенітних ракетних, радіотехнічних військ та інших військових фахівців в повній мірі демонструють при виконанні конституційного обов’язку в районі проведення антитерористичної операції, – зазначив начальник Харківського гарнізону генерал-майор Андрій Алімпієв.

Бурхливими оплесками військовослужбовці зустріли творчі колективи області та міста, які подарували присутнім яскраву концерну програму.

Змістовно, в день професійного свята “вартових неба”, пройшли святкові заходи  з курсантами у польових таборах університету. Перед майбутніми захисниками Вітчизни виступили ветерани, оркестр університету виконав сучасні та класичні музичні твори, а талановиті юнаки та дівчата представили для співслужбовців цікаві номери художньої самодіяльності.

Попередній запис

Застосування сучасних інформаційних технологій в досвід діяльності органів військового управління військ

Наступний запис

До захисту батьківщини – готові!