Новини

До захисту батьківщини – готові!

В університеті триває державна екзаменаційна атестація випускників.

“Кожедубовці” підійшли до випускного екзамену з гідними результатами: з понад 100 випускників університету кожен третій претендує на отримання диплому з відзнакою та завершення навчання із золотою медаллю, кожен четвертий захищає магістерські роботи англійською мовою.

Підготовка випускників здійснювалася за новими професійними стандартами вищої військової освіти, що створені на основі досвіду антитерористичної операції, реалізації сучасних вимог Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, спрямованих на сумісність зі стандартами НАТО та ЄС.

Головним досягненнями майбутніх офіцерів стали міцні практичні навички, які базуються на новій системі загальновійськової, психологічної та фізичної підготовки на основі Бойової армійської системи (БАрС), впевненому володінні всіма видами стрілецької зброї, озброєнням та військовою технікою за фахом, знанні тактики та бойового застосування своїх підрозділів в умовах АТО. Все це є запорукою успішної здачі ними практичної складової комплексних екзаменів, яка проходитиме в умовах незнайомої місцевості.

Глибокі патріотичні почуття, високий рівень теоретичної і практичної підготовки, творче мислення і здатність до нестандартного підходу до вирішення навчально-бойових завдань, продемонстровані випускниками, в чергове підтвердили, що Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба – це провідний військовий виш держави, який готує для її захисту першокласних фахівців, – говорить голова екзаменаційної атестаційної комісії полковник Олег Гесь.

Бажаємо випускникам натхнення і самореалізації в умовах військово-професійної діяльності, відданості професії захисника Батьківщини!

Попередній запис

Захисники неба України відмітили своє професійне свято

Наступний запис

В добрий путь, лейтенанти!