Новини

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ – ЦЕ СИЛА ТА ГОРДІСТЬ

Напередодні 29-ї – річниці Збройних Сил України особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та підпорядкованих частин зібрався, щоб відзначити своє професійне свято, вшанувати сильних духом Українських воїнів, Захисників, котрі щодня віддають свої сили благородній справі – захисту нашої Держави. Україна пишається своїм військом і довіряє йому.

Під час урочистої церемонії вручення нагород, яка відбулася у клубі вишу, ТВО начальника університету полковник Микола КОВАЛЕНКО відзначив вагому роль військовослужбовців у боротьбі за територіальну цілісність й незалежність України та від імені командування вимовив слова вдячності особовому складу за готовність з честю і гідністю виконувати свій військовий обов’язок. «Нехай любов до України та народна повага надихають Вас на перемогу! Пам’ятайте, що відповідальність, яка стоїть перед нами всіма за безпеку і оборону країни є надзвичайно великою. Ми повинні бути єдиними, сильними задля мирного майбутнього нашої країни!», – наголосив він.

По завершенню урочистостей відбулися яскраві, патріотичні концерти, під час яких чарівники гарного настрою – творчі колективи забарвили святковий день незабутніми емоціями.

Шановні друзі, з нагоди професійного свята приміть слова вітання та найщиріші побажання! Зберігайте вірність бойовим традиціям своїх прадідів, завжди будьте готові з честю і гідністю виконувати свій військовий обов’язок та й надалі надійно стояти на варті незалежності та територіальної цілісності України!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Попередній запис

СПІВАЙМО ХОРОБРИМ ОСАННУ!

Наступний запис

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!