НовиниНовини ППО СВ

Здай кров – врятуй життя!!!

Сьогодні ТВО начальника Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Турінський О.В., офіцери та курсанти факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ приєдналися до донорської акції “Здай кров – врятуй життя”, що триває в обласний центр служби крові обласному центрі служби крові. Протягом дня було отримано близько 10 літрів крові, яку спрямують на лікування онкохворих дітей. Крім того кошти, зароблені донорством, майбутні офіцери передадуть гематологічному відділенню однієї з дитячих лікарень Харкова.

За словами керівництва університету, сьогодні до центру прибули не всі бажаючі. На наступному тижні буде надана можливість решті бажаючих військовослужбовців університету здати кров як для дітей, так і для потреб військових, які зазнали поранень чи ушкоджень у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Багато курсантів та офіцерів нашого університету за власним бажанням вирішили допомогти хворим дітям та учасникам бойових дій, які отримали поранення. Серед нас є багато учасників бойових дій, а це люди, які бачили смерть, які знають ціну життя, саме тому ми вирішили подати приклад людяності та долучитися до акції, – зазначив курсант 1 курсу факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ старший солдат Володимир Перепелиця.

Кожний, хто прийшов здати свою кров, є патріотом нашої країни, який прекрасно усвідомлює важливість того, що кожна краплина крові може спасти життя хворої дитини та українського воїна, який стоїть на захисті нашої держави.

Звертаємось до всіх громадян України – проявити небайдужість та приєднатись до донорської акції “Здай кров – врятуй життя”.

Попередній запис

Гнат Хоткевич: доля геніального українця

Наступний запис

Проведення відбіркових етапів ХIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка