НовиниНовини ППО СВ

Зенітний гарт першокурсників

На базі загальновійськового полігону у Рівненській області отримали зенітний гарт курсанти першого курсу факультету ППО СВ. На полігон приїхали курсанти, які мали лише теоретичні знання та первинні практичні навички, а після проведення низки практичних занять – оволоділи багатьма таємницями застосування зенітних установок ЗУ-23, випробували себе в якості всіх номерів розрахунку, командирів відділень і командирів взводів.

Під керівництвом досвідчених викладачів курсанти успішно склали всі заліки допуску до стрільб на загальновійськовому полігоні. Хлопці отримали можливість поспілкуватися зі своїми старшими товаришами – випускниками цього року, які вже служать у військах. Лейтенанти охоче поділилися досвідом, мотивуючи курсантів на ґрунтовне вивчення озброєння, техніки та тактики її застосування, враховуючи досвід АТО.

Першокурсники отримали практику з прийому техніки, власноруч її обслуговували та приводили до нормального бою. У несприятливих погодних умовах, в умовах дефіциту часу якісно виконали заходи технічного обслуговування і за час стрільб техніка їм віддячила. Вдень і вночі, під сонцем і дощем виконували тренування щодо пошуку і знищення повітряних і наземних цілей – і техніка жодного разу не підвела.

У ході практичних занять курсанти отримали досвід з використання засобів польової медицини, здійснили тренування з виносу поранених з поля бою під обстрілом, виконали вправи практичних стрільб із стрілецької зброї, кулеметів і гранатометів.

Важливим етапом психологічної підготовки курсантів стала «обкатка танками», вправа, при виконанні якої хлопці вчилися сміливо зустрічати важку гусеничну машину та знищувати її гранатою навздогін.

Безсумнівно, одним з найбільш динамічних і цікавих заходів практичної підготовки, був конкурс на кращу обслугу ЗУ-23. Всі дуже старалися та намагалися довести свій вишкіл. У запеклій боротьбі перемогу отримав розрахунок молодшого сержанта Валерія Болгова. Розрахунок був відмічений командуванням, під аплодисменти товаришів нагороджений і заохочений поїздкою у вихідний день у ознайомчу подорож історичними місцями Рівненщини.

Практичні заняття на загальновійськовому полігоні стали для курсантів першого курсу тим першим каменем, на якому буде побудована їх військова майстерність, польовий вишкіл та командирські навички. Перед хлопцями попереду довгий шлях, який треба пройти до офіцерських погонів.

Попередній запис

Участь у заходах з оборонно-технічного співробітництва з країнами НАТО

Наступний запис

Автоматизовані системи управління