Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

Життя присвячене радіолокації

В бібліотеці університету відбувся тематичний вечір пам’яті «Життя присвячене радіолокації» до 100-річчя з дня народження видатного вченого Якова Давидовича Ширмана.

Почесним гостем на вечорі був доцент кафедри авіаційно-інженерного забезпечення Інституту цивільної авіації Валерій Орленко – один з учнів професора Я.Д. Ширмана. Валерій Михайлович розповів курсантам Військового коледжу сержантського складу про основні віхи життя та наукову діяльність Якова Давидовича. Він підкреслив, що Яків Давидович віддав нашому університету понад 50 років свого життя, пройшов шлях від лейтенанта до генерала, від ад’юнкта до доктора наук, професора, академіка Академії наук Прикладної радіоелектроніки. Яків Давидович є засновником визнаної в усьому світі наукової школи «Статистична теорія та техніка підвищення інформативності та завадозахисту радіотехнічних приладів та систем».

Працівники бібліотеки провели бібліографічний огляд книг Я.Д. Ширмана, який є автором понад 400 наукових робіт, винаходів, монографій, підручників тощо.

Творчі та педагогічні досягнення Я.Д. Ширмана, його незаперечний науковий авторитет та глибока повага серед вчених і фахівців є свідченням значущості його внеску в розвиток науки і техніки, в справу підготовки наукових і інженерних кадрів для Збройних Сил України.

Попередній запис

"ФОРСАЖ" ОТРИМАВ ГРАН-ПРІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ

Наступний запис

Від основ теоретичних знань до ефективного застосування озброєння зенітних ракетних військ