Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

«Зимові традиції і свята українського народу» – година народознавства

22 грудня 2015р. в читальному залі бібліотеки проходила година народознавства «Зимові традиції і свята українського народу».

Звучали мелодіі колядок та щедрівок, а на екрані змінювались картинки святкування в Україні дня Святого Миколая, Святого Андрія, Святвечора, Різдва, Водохреща.

Історія та традиції народних свят різдвяно-новорічного циклу, як   привітати своїх рідних з днем Святого Миколая та провести Різдво – на ці питання одержали змістовну відповідь курсанти університету.

Гостинність – невід’ємна складова усіх свят, тому бібліотекарі Арасланова В. І. і Марищук Н. В., які проводили вечір з задоволенням пригощали своїх гостей традиційними українськими стравами – варениками з картоплею та калачами.

Сподіваємось, що година народознавства викликала у курсантів почуття приналежності до свого родоводу та прагнення продовжувати  і підтримувати традиції українського народу. Адже всі погодились що вони, наші традиції, дуже оригінальні і цікаві,  від них віє магією рідної землі, це бальзам для душі, який надає нам українцям сил та наснаги.

Попередній запис

Змагання з бойового двоборства серед вищих військових навчальних закладів ЗСУ та вищих навчальних закладів силових структур м. Харкова

Наступний запис

Новорічні вечори відпочинку