НовиниРезультати змагань

Зимовий біатлон в стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Цьогорічний план-календар спортивних заходів Міністерства оборони України містить у собі дуже інтересний вид змагань, особливо традиційний для зимової пори року – зимовий біатлон. Спортивний комітет сумісно з кафедрою фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту та кафедрою тактики та загальновійськових дисциплін в рамках відбору та підготовки до Чемпіонату ЗСУ серед ВВНЗ з зимового біатлону провів змагання серед курсантських підрозділів ХНУПС та ВКСС на полігоні Харківського національного університету Повітряних Сил. Протягом змагань лідери мінялися декілька разів, велась запекла боротьба, як на дистанції так і на вогневому рубежі, перемоги хотіли всі та здобули її найсильніші. Так у особистому заліку 3 місце посіли, несподівано для всіх, одразу два курсанти 13 курсу Мисак Віктор та Михайлов Артем, 2 місце посів Комбаров Станіслав 32 курс і беззаперечним лідером змагань виявився Литвиненко Андрій 21 курс. В командному заліку місця розподілилися наступним чином: 3 місце зайняла команда факультету ППО СВ, 2 місце посіла команда факультету АСУ та НЗПА і чемпіоном з зимового біатлону стала команда Льотного факультету.

Наші найщиріші вітання спортсменам, сил і терпіння в підготовці та виступі у Чемпіонаті ЗСУ.