НовиниНовини творчої діяльності

Зимовий кубок КВН університету

Заряд гарного позитиву та чудового настрою отримали всі, хто прийшов 25 лютого в клуб університету на гру зимового кубку КВН. У змаганнях приймали участь команди шести факультетів та Військового коледжу сержантського складу.

В першому конкурсі на суд глядачів кожна команда представила візитну карту.  Цікавими мініатюрами та  яскравими жартами в першому конкурсі порадувала команда інженерно-авіаційного факультету Другий конкурс називався «Розминка», де учасники намагалися показати свою кмітливість та вміння швидко реагувати на питання від глядачів, членів журі та ведучого.

Поки журі підраховувало бали за виступи учасників Зимового кубку, свою вокальну творчість дарувала всім присутнім автор та виконавець власних пісень Христина Панасюк. Її чудові пісні знайшли відгук в серцях всіх присутніх.

За результатами змагання третє місце посіла команда Військового коледжу сержантського складу, друге місце зайняли драйвові та неординарні представники команди інженерно-авіаційного факультету. Одностайним рішенням журі зимовий кубок КВН університету виборола команда  факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони, яка була кращою протягом обох конкурсів.

Приємно, що подібні заходи роблять життя веселішим та дають змогу проявити таланти та здібності наших курсантів.

Попередній запис

Дебатний клуб набуває досвіду

Наступний запис

Without Navigation there is no Aviation!