НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Знання і досвід – у практику військ

У сучасних умовах воєнної загрози національній безпеці України вирішальне місце продовжує належати морально-психологічній стійкості та готовності особового складу до виконання завдань за призначенням і тому питання вдосконалення системи морально-психологічного забезпечення є одним із пріоритетних в контексті реформування та розвитку Збройних Сил України.

21 вересня у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся випуск слухачів курсу підвищення кваліфікації фахівців структур морально-психологічного забезпечення.

Протягом трьох тижнів колектив висококваліфікованих науково-педагогічних працівників кафедри психології та педагогіки університету проводили навчання зі слухачами курсів за інтенсивною програмою, яка включала теоретичні заняття і практикуми, традиційні лекції й інтерактивні диспути, психологічні тренінги та обміни досвідом. Пізнавальною й емоційною складовою робочої навчальної програми стала екскурсія слухачів до музею АТО міста Дніпро. Не менший інтерес та позитивні враження викликав гордість навчального закладу – оновлений музей історії авіації та ППО та громадський музей «Обереги музичної Харківщини».

Під час урочистого вручення сертифікатів про закінчення курсів заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення полковник В’ячеслав Лук’яненко виразив впевненість, що набуті під час навчання знання  та практичні навички будуть потужним мотивуючим джерелом наполегливого підвищення бойових спроможностей підрозділів та частин Повітряних Сил Збройних Сил України.

Щиро вітаємо всіх випускників курсів з успішним завершенням навчання і бажаємо їм успіхів у військово-професійній діяльності та подальшого кар’єрного росту!

Попередній запис

Участь спортсменів Харківського національного університету Повітряних Сил на чемпіонаті України з гирьового спорту

Наступний запис

Перший крок – найважливіший!