Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

“Знання — шлях до успіху”

У продовж вересня у бібліотеці університету було проведено цикл лекцій-екскурсій для першокурсників “Знання — шлях до успіху”.

У дні відвідувань курсанти та студенти отримали інформацію про правила користування фондами бібліотеки, ознайомилися з системою каталогів і картотек та способами пошуку інформації. Першокурсники дізналися про новітні технології, які впроваджуються у бібліотечні процеси.

Бібліотека має велику надію, що після екскурсій курсанти та студенти почуватимуться в її стінах впевнено та зможуть відшукати саме ту інформацію, яка їм потрібна. А працівники бібліотеки університету завжди раді прийти на допогу.

В бібліотеці університету зручно вчитися і працювати, цікаво проводити вільний час, бо тут проходять різноманітні заходи для тих, хто займається науковою роботою, здобуває фах чи прагне розширити світогляд, змістовно провести дозвілля. Сьогодні бібліотека університету відкриває своїм користувачам нові можливості для освіти та саморозвитку.

Це дивовижний світ! Поспішайте відкрити його для себе!

Попередній запис

Нове покоління обирає освіту!

Наступний запис

Слухачі курсів військової підготовки осіб рядового та сержантського складу з вищою освітою опановують спеціальності метролога і енергетика