Новини

ЗРИНАЯ ВГОРУ НА КРИЛАХ!

Злітна смуга навчання довжиною п’ять років…Літак здіймається ввись, як мрії, прагнення та результат надзвичайно напруженої, копіткої командної роботи під керівництвом кращих льотчиків-інструкторів Повітряних Сил Збройних Сил України.

В бригаді тактичної авіації на Київщині курсанти випускного курсу  льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба успішно виконали свій перший самостійний виліт на бойовому літаку МіГ-29, впевнено піднімаючи у повітря 15-ти тонні бойові машини. Після вдалого приземлення  курсанти не стримували відчуття радості та згідно льотної традиції підхоплювали товаришів на руки і підкидали вгору, щоб привітати один одного з  першим в житті самостійним польотом.

Попереду самостійні польоти на складний пілотаж, перехоплення повітряної цілі, але неймовірне відчуття, коли вперше на бойовому літаку піднімаєшся у повітря неможливо порівняти ні з чим.

Вітаємо майбутніх захисників неба з цією незабутньою подією та бажаємо впевненості у подальшому виконанні поставлених завдань з охорони повітряного простору Батьківщини!

Попередній запис

#ХНУПС_вишиваний_2020

Наступний запис

Міжнародна наукова конференція «Сучасна війна: гуманітарний аспект»