Новини

ЗУСТРІЧ НАЧАЛЬНИКА УНІВЕРСИТЕТУ З ВИПУСКНИКАМИ КУРСІВ ЛІДЕРСТВА ОФІЦЕРСЬКОГО СКЛАДУ ТАКТИЧНОГО РІВНЯ

В університету добігає завершення екзаменаційна сесія випускників курсів лідерства офіцерського складу тактичного рівня. Слухачі, військовослужбовці військової служби за контрактом, представники Повітряних Сил, Військово-Морських Сил, Сухопутних військ та Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, складають останні іспити та з нетерпінням чекають на важливу подію у своєму житті та військовій кар’єрі – отримання сертифікату про здобуття кваліфікації офіцера тактичного рівня та погонів молодшого лейтенанта. Наразі в університеті тривають заходи, пов’язані з підготовкою до ритуалу випуску.

Сьогодні, з метою ознайомлення з особливостями цьогорічного випуску та обговорення питань освітнього, фінансового, тилового, юридичного та медичного характеру відбулася зустріч начальника університету генерал-майора Олександра ТУРІНСЬКОГО з майбутніми офіцерами. Захід пройшов у форматі відкритого діалогу.

Варто відзначити, що зустріч відбулась достатньо інформативною. Під час виступу керівник вишу запевнив, що випускники розпочнуть свій офіцерський шлях, дотримуючись військових традицій, але із урахуванням епідемічних обмежень, та виразив впевнененість, що університет підготував хороших фахівців, які з честю й гідністю будуть нести звання офіцера.

Шановні випускники, пам’ятайте двері рідної Alma mater завжди широко відчинені для вас!

Попередній запис

НЕБО НАЗАВЖДИ ВИПУСТИЛО ЗІ СВОЇХ ОБІЙМІВ… #ІСТОРІЯ_ПОВІТРЯНИХ_СИЛ_У_ПОСТАТЯХ

Наступний запис

Завжди в строю бійці зв'язку.