Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

40 лет на службе Родине

Чому я став військовим? Який шлях потрібно пройти, щоб стати генералом? На які жертви йде дружина офіцера, забезпечуючи надійний тил? Відповіді на ці та інші запитання дає книга генерал-лейтетнанта Урліна Ігоря Борисовича «40 лет на службе Родине», презентація якої відбулася 29 липня.

З вступним словом про стрімку блискучу військову кар’єру Ігоря Борисовича виступила завідувач бібліотеки університету Ярош Тетяна Геннадіївна.

На вечорі автор розповів, як, розпочавши у 14 років службу вихованцем військового підготовчого училища, він дійшов до керівника найбільшого ВВНЗ країни, що готувало офіцерські кадри для Ракетних військ стратегічного призначення та Космічних військ. Саме під керівництвом Ігоря Борисовича навчальний заклад став кращим серед ВВНЗ країни. Командування РВСП довірило училищу підготовку офіцерських кадрів для бойових ракетних комплексів, в тому числі для самої потужної у світі міжконтинентальної стратегічної ракети, яку на Заході прозвали «Сатана».

На презентацію книги були запрошені колишні випускники ХВВКИУ РВ
ім. Н. І. Крилова, члени харківської міської громадської організації «Союз «Криловці», офіцери та курсанти університету. Зі словами привітання до Ігоря Борисовича у зв’язку з виходом в світ його книги виступили: декан факультету інформаційних та технічних систем, кандидат технічних наук, доцент, полковник запасу Шевяков Ю. І.; заступник голови координаційної Ради ХМГО «Союз «Криловці», доктор філософії, полковник у відставці Гіневський М. І.; помічник Харківського міського голови, підполковник запасу Посохов В. І. та директор Харківського планетарію ім. Ю. Гагаріна, член «Союзу «Криловці» Железняк Г. В.

Наприкінці вечора автор відповів на запитання та подарував усім бажаючим книги з власним автографом.

 

Попередній запис

Хрещення Київської Русі

Наступний запис

З Днем Повітряних Сил Збройних Сил України