Академічна доброчесністьЗаходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини Льотного факультету

Академічна доброчесність: фундаментальні цінності

1 лютого 2021 року у читальному залі бібліотеки університету був проведений семінар-практикум з курсантами 5 курсу льотного факультету на тему: «Академічна доброчесність: фундаментальні цінності».

Важливість долучення курсантів до заходів з академічної доброчесності є незмінною. Тому бібліотека університету, як складова наукової та освітньої комунікації проводить заходи, спрямовані на ознайомлення здобувачів вищої освіти із поняттям та вимогами академічної доброчесності.

Фахівці бібліотеки разом з курсантами обговорювали такі питання: Що таке академічна доброчесність?; У яких законах України йдеться про академічну доброчесність?; Згідно з якими чинними стандартами оформлюється список використаних джерел наукових робіт? Бібліотекарями були надані поради, як оформлювати списки джерел, як правильно робити посилання та цитування у написанні курсових та наукових робіт.

Бібліотека університету, є важливою ланкою у сприянні академічної доброчесності, головна місія якої – запобігання плагіату, формування та поширення засад чесного наукового освітнього процесу.

Попередній запис

З ПОЧЕСНОЮ НАГОРОДОЮ – ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ!

Наступний запис

СЛІДУЙ ЗА МНОЮ – РОБИ ЯК Я!