НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

АНТИТИЖДЕНЬ ПЕДАГОГІКИ

Традиційно перша неділя жовтня – це день працівників освіти. І так само традиційно на кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба не тільки вітають працівників освіти зі святом, а й проводять тиждень педагогіки.

Цього року вирішили, що цей тиждень відбудеться у форматі “анти”.

Отже, 4-го жовтня відбулась зустріч зі школярами Харківської гімназії №55 та Харківського ліцею-інтернату «Обдарованість» у форматі «антишкола». Замість викладачів – курсанти, замість звичайних уроків –тренінг, замість стандартних завдань – вправи на тему “Креатив”. Отже, креативили, творили та витворяли.

5-го жовтня присвятили день науково-педагогічним працівникам та зайнялися профілактикою професійного вигоряння. Для проведення семінару запросили доктора психологічних наук Анастасію Большакову, яка поділилася секретами та вправами запобігання вигоряння на роботі.

6-го жовтня курсанти взяли участь у антиконференції та представили виступи на різні теми. Говорили про походження людей, про жінок та чоловіків, про користь бігу тощо. Кращими були визначені виступи курсантки 125 навчальної групи Анастасії Оліхнович, курсанта 145 навчальної групи Євгенія Кауна та командна робота 135 навчальної групи.

7-го жовтня провели «антизмагання» збірної команди з числа курсантів 125 та 135 навчальних груп та студентської збірної, яка була представлена студентками Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та Харківського технічного університету «Харківський політехнічний університет».

Завершили тиждень екскурсією. Курсанти відвідали Національний меморіальний комплекс «Висота маршала І.С. Конєва», джерело «Сковородинівська Криниця», «Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди».

Хочете дізнатися більше про наступні заходи кафедри, читайте про нас на сайті університету та сторінках соціальних мереж.

 

Попередній запис

ПІДГОТОВКА ОФІЦЕРІВ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО!

Наступний запис

АТО-ООС ОЧИМА СУЧАСНИХ МИТЦІВ!