БібліотекаЗаходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуФакультет ППО СВ

Архітектурні перлини України та світу

15 квітня 2021 року у читальному залі бібліотеки університету була проведена віртуальна подорож «Архітектурні перлини України та світу» з нагоди Міжнародного дня пам’яток і визначних місць. В Україні цей день має назву День пам’яток історії та культури. Це свято всіх, хто цінує культурну спадщину і пам’ятає історію своїх пращурів. В цей день згадують про те, що кожна країна має свою унікальну історію та культуру.

У ході віртуальної подорожі фахівці бібліотеки особливу увагу приділили історичним та культурним здобуткам України. Наша держава сповнена дивами, вона несказанно багата на культурні пам’ятники та визначні історичні місця. До уваги курсантів факультету ППО СВ була запропонована відео-презентація «Визначні пам’ятки України».

Кожна епоха залишає нам у спадщину пам’ятку архітектури чи історії, що зберігає в собі згадку про певну визначну подію чи особистість, але чи буде у наших нащадків можливість помилуватися ними, доторкнутися до минулого, цілком залежить від нас.

Вивчайте, гордіться та бережіть свою історію! Подорожуючи по своїй землі, ми відкриваємо для себе багато нового і цікавого!

Попередній запис

XVІІ міжнародна наукова конференція Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба “Новітні технології – для захисту повітряного простору”.

Наступний запис

ВПЕРШЕ НА ОНОВЛЕНІЙ ФУТБОЛЬНІЙ АРЕНІ СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ