НовиниНовини кафедри авіаційної англійської мовиНовини післядипломної освіти

«Aviation Engineering Service Day» на кафедрі авіаційної англійської мови

Традиційно стало на кафедрі авіаційної англійської мови проводити заняття, які приурочені професійним дням військовослужбовців. Тому нещодавно на 1 курсі інженерно – авіаційного факультету було проведено заняття з нагоди Дня інженерно-авіаційної служби авіації ЗС України.

Як завжди, метою заняття було не лише розвиток основних мовленнєвих навичок англійської мови в контексті зазначеної теми, а також виховання патріотизму у курсантів та прищеплення поваги до своєї майбутньої професії.

На цьому занятті курсанти мали змогу обговорити основні обов’язки у сфері інженерно-авіаційної служби, засвоїти необхідний лексичний мінімум з теми, переглянути інформативне відео та виконати завдання, а наприкінці заняття мали змогу перевірити набуті знання у командній грі.

Під час проведення таких занять, викладачі підходять дуже творчо, для заохочення курсантів до вивчення англійської мови. Завжди намагаються використовувати різноманітні завдання, які направленні не лише на розвиток основних мовленнєвих навичок, а також на розвиток критичного мислення курсантів.

Попередній запис

Випуск студентів інституту цивільної авіації ХНУПС імені Івана Кожедуба

Наступний запис

Харківщина в горнилах Другої світової війни: між поразками й перемогами