Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Бібліотека – серце інформаційного суспільства

28 вересня 2016 року в читальному залі бібліотеки пройшла година бібліотечно-інформаційної культури “Бібліотека – серце інформаційного суспільства”. На захід були запрошені студенти факультету підготовки за контрактом.

Бібліотечно-інформаційна культура – складова частина духовної культури суспільства. ХХІ сторіччя – сторіччя інформаційних технологій. Головним продуктом виробництва інформаційного суспільства стає інформація та знання. Останнім часом в суспільстві стверджується погляд на бібліотеки, як на значну частину його інформаційного середовища. Університетська бібліотека є інформаційною основою науково-освітнього процесу.

Сьогодні перед бібліотечною спільнотою гостро постає проблема перетворення книгозбірень із пасивних автономних сховищ документованих знань на традиційних паперових носіях в активних розповсюджувачів їх засобами електронних комунікацій та навігаторів в безмежному світі інформації.

Бібліотека – це не тільки країна мрій, але й потужний центр академічного та дослідницького процесів. Запрошуємо усіх до бібліотеки університету!

Попередній запис

Стрибок у мрію

Наступний запис

Інформаційні технології – нові можливості у навчанні