Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльності

Бібліотека університету в епоху електронних комунікацій

Тривалий час книга була єдиним і основним джерелом інформації. Сьогодні світ заполонили комп’ютери. Сучасна система освіти і виховання зорієнтована на входження у світовий освітній, інформаційний та культурний простір, що потребує оволодіння комп’ютерною технікою. Бібліотека університету перетворюється в інформаційний центр із забезпечення освітнього процесу. Освіта оновлюється, вводяться нові програми та технології, але вміння самостійно знаходити інформацію, оцінювати її, обробляти, аналізувати, використовувати залишається головним для успішного навчання курсантів та студентів.

25 травня у читальному залі пройшов бібліотечний урок-навігація «Бібліотека університету в епоху електронних комунікацій», на якому курсанти-першокурсники вчилися працювати з програмним забезпеченням «УФД/Бібліотека».

Система «УФД/Бібліотека» – це електронний каталог, який поєднує у собі алфавітний, систематичний каталог, систематичну картотеку статей. У ньому розроблений детальний пошуковий апарат – за шифром, автором, назвою, ключовими словами, також є можливість отримання повнотекстових документів.

При розробці бібліотечного уроку бібліотекар Марищук Неля Василівна прагнула створити його цікавим, емоційним та доступним за змістом. Після викладення теоретичного матеріалу з курсантами були проведені практичні заняття.

Попередній запис

Заключне засідання Дванадцятої наукової конференції курсантів та студентів

Наступний запис

Let’s speak English