НовиниНовини Льотного факультету

Бойовий досвід ветеранів – молодшому поколінню майбутніх захисників Вітчизни

19 січня 2017 року першокурсники льотного факультету зустрілися із колишнім командиром вертолітного полку, двічі учасником бойових дій у Афганістані, учасником ліквідації аварії на Чорнобильської АЕС, військовим льотчиком 1-го класу, нагородженим орденами «Красной звезды» та «За службу Родине III-ей степени », полковником у відставці, старшим викладачем кафедри «Тактики авіації», працівником Збройних Сил України Петриченком Олексієм Семеновичем.

Спілкування розпочалося із звернення ветерана факультету до присутніх на англійській мові. В такій спосіб  було підкреслено  надзвичайну важливість вільного володіння іноземними мовами у майбутній професійній діяльності  авіаторів. Він звернув увагу на необхідність систематичного вивчення дисципліни «Тактика авіації» на протязі всього періоду навчання в університеті та її взаємозв’язок із іншими дисциплінами. Неаби яку зацікавленість слухачів викликала розповідь про цікаві епізоди із особистого життя та  багатого досвіду бойової  і навчальної роботи.

Підводячи підсумки зустрічі Олексій Семенович  побажав всім присутнім успіхів у навчанні та умілому застосуванні набутих навичок у нелегкій справі захисту нашої Держави.

Попередній запис

Військово – патріотична робота з молоддю Харківщини

Наступний запис

Опанування новітніх технологій