Заходи бібліотекиЗаходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університету

БОРЦІ ЗА ВОЛЮ УКРАЇНИ

23 травня – День Героїв. Це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

День Героїв покликаний відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму від лицарів Київської Русі до Героїв сьогодення.

До цієї дати фахівці бібліотеки університету провели тиждень святкових та пам’ятних заходів «Борці за волю України». До уваги курсантів були запропоновані відеоматеріали та документи, які надали можливість ознайомитися зі звитягою та мужністю українських Героїв всіх часів, яких об’єднує одне – любов до рідної землі та прагнення почуватися на ній господарями.

Хвилиною мовчання курсанти вшанували пам’ять про кращих синів та доньок українського народу, які ціною власного життя вписали героїчні сторінки до літопису українського війська.

Не всі повертаються з війни з орденами й медалями. Але всі, хто взявся у грізну для Батьківщини годину за зброю і пішов на війну, не ховався за чужі спини, чесно роблячи свою справу, вже ГЕРОЙ!

Попередній запис

ВИШИВАНКА-ВІДДЗЕРКАЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДУШІ!

Наступний запис

Відеоконференція командування університету з експертами DEEP на чолі з директором Програми Маріушом Солісом