НовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльностіТематичні виставки

Чарівність минулих часів

Книга супроводжує людину протягом всього його життя. Вона допомагає зрозуміти навколишній світ, знайти в цьому світі себе. Рідкісна книга, книга зі слідами читання – це жива пам’ять про людину, це пам’ятник книжкової культури, який володіє великими інформативними можливостями і несе в собі дух свого часу. Її хочеться взяти до рук, погортати сторінки, прочитати, дізнатися, кому вона належала, з’ясувати долю власника книжки і самої книги. З кожним роком давні та рідкісні книги стають все більш важливими і цікавими для нас.

З 8 по 11 серпня 2016 року в бібліотеці університету у відділі рідкої  книги та рукописів пройшла виставка «Чарівність минулих часів». На експозиції були представлені рідкісні книжкові видання творів поетів і письменників ХVI – початку ХХ століть, серед яких можна побачити твори Байрона, Гете, Гейне, Шекспіра, Шиллера та ін.. З великою повнотою в експозиції відображено  видання класиків літератури ХІХ – початку ХХ ст., М. В. Гоголя, Л. М. Толстого, О. С. Пушкіна та ін.  Працівники відділу проводили бесіди про представлені на експозиції раритети. Читачі мали можливість перегорнути сторінки рідкісних книг.

Рідкісна книга в нашій культурі забезпечує зв’язок часу, служить засобом збереження та передачі духовної культури всередині суспільства. Бібліотека запрошує своїх користувачів у затишний світ відділу рідкісної книги ознайомиться з цими та багатьма іншими унікальними виданнями.

Попередній запис

Чергове поповнення в офіцерському корпусі Збройних Сил України

Наступний запис

З Україною в серці