Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини ППО СВ

ДЕБАЛЬЦІВСЬКИЙ ПЛАЦДАРМ

Упродовж січня-лютого Україна вшановує полеглих синів, які віддали свої життя за незалежність країни в пекельних боях за місто Дебальцеве. Найгостріша фаза тривала майже місяць — з 25 січня до 18 лютого 2015 року.

Протягом тижня бібліотека університету провела низку заходів, присвячених шостій річниці завершення операції виходу із Дебальцевого. У читальних залах пройшли вечора мужності «Дебальцівський плацдарм», «Лютнева спека Дебальцевого», година-спомин «Згадай своїх синів полеглих, Україно!», на яких курсанти мали можливість переглянути документальний фільм «Дебальцево» та відеопрезентацію «Дебальцівські кілометри». Також до уваги читачів був запропонований бібліографічний огляд «Одвічний біль», де були представлені книги, автори яких безпосередньо приймали участь в АТО в якості військових, волонтерів, добровольців та військових кореспондентів.

Про запеклі бої під Дебальцевим взимку 2015 року розповів курсантам учасник бойових дій майор Вадим Рибалко. Відверта та емоційна розповідь про відвагу та високі професійні і людські якості, які проявили у тяжких боях за територіальну цілісність нашої Держави українські військові, не залишила байдужим нікого з присутніх. Пам’ять загиблих ушанували хвилиною мовчання .

Історія героїчної оборони Дебальцевського плацдарму явила світові чимало прикладів справжньої сили, стійкості духу та витримки наших воїнів. Це історія мужності українських військових!

Попередній запис

Після тривалої зупинки польотів, літак АН-26Ш знову в небі! Основним завданням командирських тренувальних польотів, що наразі тривають, є підготовка льотного складу до виконання польотів з одним вимкненим та задросельованим двигуном.

Наступний запис

ДО МОВИ СЕРЦЕМ ПРИГОРНИСЬ