Академічна доброчесністьЗаходи бібліотекиНовиниНовини АСУНовини бібліотеки університетуНовини Льотного факультетуНовини ППО СВ

Доброчесне академічне письмо

З 12 по 16 січня 2021 року в університеті проходить цикл заходів «Доброчесне академічне письмо» під керівництвом кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ та за участю бібліотеки університету.

Мета циклу – ознайомлення курсантів та молодих науковців з інформацією про культуру доброчесності та необхідність дотримання її вимог усіма учасниками освітнього процесу.

Викладачами кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ до уваги присутніх були запропоновані доповіді зі складових університетської системи забезпечення принципів академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин, однією з головних задач якої – є запобігання плагіату, формування та поширення засад чесного науково-освітнього процесу.

Фахівці бібліотеки університету підготували доповідь про участь бібліотеки у впровадженні принципів академічної доброчесності у межах інформаційної підтримки. Присутні були ознайомлені з нормативно-правовими документами стосовно бібліотечної справи, технічними можливостями бібліотеки, можливостями пошуку інформації в світових електронних базах даних та коректним користуванням продуктом пошуку. Також були надані рекомендації та консультації з питань академічної доброчесності.

В нашому університеті приділяється велика увага формуванню навичок роботи з інформацією тому, що оволодіння навичками усного і писемного наукового мовлення, правильного та коректного написання текстів та висловлювання своїх думок, є запорукою чесного науково-освітнього процесу в Україні.

Попередній запис

З Різдвом Христовим!

Наступний запис

Крути: уроки минулого