Новини

ДЯКУЄМО ЗА ЕМОЦІЇ, ДОСВІД ТА ЗНАННЯ!

Ось  і добігла кінця тренажна підготовка курсантів четвертого курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба за спеціалізацією: бойове управління польотами авіацією. На протязі майже двох місяців кожедубівці відпрацьовували свої навички за фахом, знайомились з особливостями військової техніки, цікавились обов’язками майбутньої професії на базі Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу університету м. Миколаєва під керівництвом досвідчених льотчиків та інструкторів .

За підсумками військового стажування начальник Факультету полковник Олександр Дяків зазначив високий рівень знань і підготовленості цьогорічних:

«Я дуже радий, що переді мною зараз майбутні офіцери, які мають за своїми плечима великий запас практичних вмінь. Ви – майбутнє України! Особисто мені дуже приємно, що офіцери нашого Факультету, передавши свої знання та вміння, зробили свій внесок у справі підготовки справжніх фахівців бойового управління!»

Слід зауважити, що керівники практики також звертали особливу увагу та докладали максимум зусиль, аби всебічно розвинути майбутніх авіаторів. Так, під час дозвілля курсанти відвідали одну із візиток міста – Миколаївський музей суднобудування та флоту – єдиний музей такого профілю в Україні. Експозиції  перлини корабельного краю відображають історію створення Чорноморського флоту, яка тісно переплетена з історією Миколаєва, знайомить з кораблями миколаївської побудови, з біографіями історичних постатей, які приймали участь у створенні та розвитку флоту та міста, з досягненнями сучасних миколаївських корабелів. Також в цьому музеї є куточок присвячений історії нашого навчального закладу, яка розпочалася з далекого 1929 року, коли у місті Миколаєві була створена льотна школа Центральної Ради Осавіахіма.

Курсанти вишу були дуже вдячні своїм командирам за те, що вони з перших днів практики прищепили їм інтерес і потребу в причетності до спільної справи, передали свої знання, досвід і навички та правильно організували дозвілля, яке сприяє всебічному розвитку майбутнього офіцера з високим рівнем духовного, морального, інтелектуального і культурного розвитку.

Попередній запис

УНІВЕРСИТЕТ ЗУСТРІЧАЄ МІЖНАРОДНИХ КАДЕТІВ НАГОРОДАМИ

Наступний запис

З ЮВІЛЕЄМ, РІДНИЙ КОЛЕДЖЕ!