НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Екватор вже позаду

На кафедрі психології та педагогіки Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба тривають курси підвищення кваліфікації офіцерів структур морально-психологічного забезпечення.

Метою курсів є створення платформи для обговорення актуальних питань психологічного та інформаційно-пропагандистського забезпечення військовослужбовців, обмін досвідом, вдосконалення навичок, які необхідні для ефективного виконання службових завдань.

Навчання на курсах передбачає участь у дискусіях, роботу з нормативними документами, участь у тренінгах, знайомство із сучасними напрямками психологічної допомоги тощо.

До проведення занять залучені як провідні науково-педагогічні працівників кафедри психології та педагогіки, так і фахівців інших вишів та організацій.

Так, слухачі вже познайомились із алгоритмами надання екстреної психологічної допомоги, які представили начальник кафедри психології та педагогіки Національної академії Національної гвардії України підполковник Станіслав Ларіонов та доцент цієї ж кафедри Олена Кравченко.

Спостерігали як працює собака-терапевт, яка завітала до слухачів разом із кризовим психологом Ігорем Гутником. А ще були тренінги з лідерства та розвитку соціальних навичок, відвідування музеїв та знайомство із пам’ятками міста Харків.

На завершальному етапі навчання на слухачів ще чекає багато цікавих і пізнавальних заходів!

Попередній запис

Перший крок на шляху до вершин науки

Наступний запис

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ «НАРОДНІ ПАНЦЕРНИКИ»