Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університетуНовини освітньої діяльностіНовини РТВ ППО

Факультет радіотехнічних військ протиповітряної оборони: сторінки історії

29.10.2015р. у читальному залі бібліотеки університету відбулася інформаційна година з циклу заходів, присвячених 85-річчю університету. Зі вступним словом виступила провідний бібліотекар Селезень Тетяна Владиславівна, яка провела бібліографічний огляд літератури.
Доклад про історію факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони проводив співробітник НЦ Повітряних Сил ХУПС, ветеран Збройних Сил, в минулому начальник кафедри «Озброєння РТВ», кандидат технічних наук, доцент Клімченко Василь Іонович.
За свою багаторічну історію, яка розпочалась у далекому 1946 році, факультет радіотехнічних військ протиповітряної оборони випустив багато досвідчених командирів, вчених та педагогів.
Особливу зацікавленість у присутніх викликали відеоматеріали, присвячені становленню та розвитку радіолокаційної техніки та озброєння радіотехнічних військ.

Попередній запис

Візит Аташе з питань оборони при Посольстві Великої Британії в Україні до Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Наступний запис

Науковий підхід в реформуванні системи вищої військової освіти та льотній підготовці курсантів на бойових літаках типу СУ-25 та МіГ-29