Факультет автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації

Кафедра математичного та програмного забезпечення АСУ

Кафедра математичного та програмного забезпечення є чинним володарем перехідного вимпелу університету «Краща кафедра за підсумками навчального року».

Здобутки кафедри є результатом наполегливої праці всього дружнього колективу. Цінні знання та тверді практичні навички передаються не лише курсантам, а й ад’юнктам. Кожного року проходить захист дисертаційних робіт, які проводяться на кафедрі.

Команда наших IT фахівців «Air Force» є авторитетною та знаною не лише в Збройних Силах, а й на міжнародному рівні. Маючі у своєму складі досвідченого доцента кафедри підполковника Осієвського С.В., старшого викладача майора Пархоменка Д.О. та перспективного науковця ад’юнкта капітана Самокіша А.В., «Air Force» займає призові місця на Національних хакатонах з питань галузі безпеки і оборони України. Як переможець Другого хакатону, військовослужбовці представляли нашу країну на спеціалізованій конференції в Європі, що проходила в Мюнхені (Німеччина).

На базі кафедри розгорнуто підрозділ Міжнародної мережевої Академії Cisco. Викладачі кафедри є сертифікованими інструкторами за більш ніж 10-тьма курсами цієї Академії.

З метою розповсюдження передового досвіду та залучення кращих фахівців, військовослужбовці кафедри приймають участь у Днях науки, ярмарках вакансій, які проходять в Харкові та області.

В наш час лише поєднання класичної науки та інноваційних підходів може гарантувати розвиток та перемогу!

Останні новини факультету АСУ та НЗПА